Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

03 września w Łochowie na ul. 1 Maja mieszkanka pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Citroen nieprawidłowo wykonywała manewr cofania i uderzyła w stojący za nią pojazd marki Peugeot. Nikt nie poniósł obrażeń.

05 września w m. Kamionna 27 letni mieszkaniec Warszawy kierując pojazdem marki Mercedes nie upewnił się co do możliwości wykonania manewru wyprzedzania, w wyniku czego doprowadził do zderzenia się z pojazdami marki Scania i Toyota. Nikt nie poniósł obrażeń.

06 września w Ostrówku doszło do zderzenia się trzech pojazdów. W miejscu, gdzie odbywały się roboty drogowe zatrzymał się zespół pojazdów ciągnikiem siodłowym oraz pojazd marki Ford. W tył pojazdu Ford uderzył jadący w tym samym ,kierunku samochód Opel którym kierował mieszkaniec powiatu węgrowskiego. W wyniku uderzenia kierująca Fordem trafiła do szpitala.

W tym samym dniu w Łochowie na ul. Świerkowej mieszkaniec Warszawy kierując pojazdem BMW wykonując manewr skrętu w lewo ściął skrzyżowanie w wyniku czego uderzył w prawidłowo jadące BMW . Nikt nie poniósł obrażeń.

07 września w Węgrowie na ul. T. Kościuszki mieszkaniec pow. Dąbrowa Górnicza kierując Nissanem nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi Audi w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów, następnie Audi uderzyło w samochód marki VW. Nikt nie poniósł obrażeń.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i zdrowym rozsądkiem.

źródło: KPP Węgrów, autor: M/K
www.mazowiecka.policja.gov.pl