Zakończenie sezonu motocyklowego w Siedlcach

W sobotę (12.10) policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach wzięli udział w oficjalnym zakończeniu sezonu motocyklowego w naszym mieście. Na tej imprezie mundurowi pojawili się zarówno prywatnie, jak też służbowo, zabezpieczając przejazd kawalkady jednośladów na terenie Siedlec.

Motocykliści z Free Motor Bikers FG Siedlce, a także ich sympatycy kończą tegoroczny sezon. Do grona miłośników „dwóch kółek” należy wielu policjantów. W związku z dzisiejszą imprezą zaplanowali zbiórkę pod budynkiem Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Oficjalne zakończenie sezonu motocyklowego w Siedlcach rozpoczęło się o godzinie 11:00 Mszą Św. w Kościele pw. Bożego Ciała przy ul. Monte Casino 36.
Po Mszy Św. kapłani poświęcili motocykle a następnie ulicami miasta przejechała parada motocyklowa. Tegoroczny sezon zakończono na terenach przy siedleckim zalewie spotkaniem przy grillu, gdzie motocykliści mogli podzielić się wrażeniami z sezonu, który powoli zmierza ku końcowi. Wszystkich uczestników imprezy zaproszono do wzięcia udziału w „Akcji Miś” organizowanej przez RM MEDITRANS Siedlce, polegającej na zbiórce pluszowych misiów, które zostaną rozdysponowane do karetek Pogotowia Ratunkowego, aby mogły cieszyć najmłodszych pacjentów. Wśród maskotek nie mogło zabraknąć komisarza Jacka znanego od dawna naszym dzieciakom.

Jak co roku w zabezpieczeniu parady motocyklowej udział wzięli policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego naszej Komendy , którzy czuwali nad bezpiecznym przejazdem przez miasto.

źródło: KMP Siedlce, autor.kom. Agnieszka Świerczewska
www.mazowiecka.policja.gov.pl