Wjechał do rowu i dachował, powodem były promile

Dzisiaj rano w miejscowości Komarówka Podlaska na drodze krajowej nr 63 kierujący samochodem renault stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Kierującym okazał się 44-latek, u którego badanie wykazało niemal 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 6:00 w miejscowości Komarówka Podlaska na drodze K-63. Kierujący samochodem osobowym marki Renault Megane, 44-letni mieszkaniec gm. Komarówka Podlaska, stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało do przydrożnego rowu, gdzie dachowało. W wyniku zdarzenia drogowego obrażeń ciała doznał kierujący, który przewieziony został do szpitala. Po przeprowadzeniu badania stanu trzeźwości przez policjantów okazało się, że mężczyzna znajdował się pod działaniem alkoholu, w organizmie miał niemal 0,5 promila alkoholu.

44-latek mundurowym tłumaczył, że do zdarzenia doszło gdyż zapatrzył się na zwierzęta pasące się na polu. Mężczyzna odpowie przed Sądem za kierowanie samochodem będąc w stanie po użyciu alkoholu.

źródlo: KPP Radzyń Podlaski, autor: P. M.
www.lubelska.policja.gov.pl