Policja poszukuje skradzionych motocykl marki Triumph

Policjanci zwracają się z apelem do osób, które widziały skradziony kilka tygodni temu w Łukowie marki Triumph. Sprawca ukradł pozostawiony z kluczykami w stacyjce jednoślad i odjechał nim w nieznanym kierunku.

Łukowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży motocykla marki Triumph do jakiej doszło 14 kwietnia 2020 roku w Łukowie. Pokrzywdzony wartość jednośladu ocenił na kwotę przekraczającą 13 tys. złotych. Z poczynionych ustaleń wynika, że pojazd skradziono z posesji razem z pozostawionymi w stacyjce kluczykami. Publikujemy zdjęcie skradzionego motocykla.

Policjanci zwracają się z prośbą do osób które tego dnia jechały drogami w okolicach Łukowa, a także poza terenem powiatu, a w swych autach miały zamontowane rejestratory jazdy. Prosimy o udostępnienie zarejestrowanych zapisów przejeżdżającego skradzionego czarnego motocykla marki Triumph.

Osoby, które są w posiadaniu takich nagrań, bądź dysponują wiedzą na temat skradzionego jednośladu prosimy o osobisty lub telefoniczny kontakt z łukowskimi policjantami – tel. 25 797 62 43, bądź z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy anonimowość.

źródło: KPP Łuków, autor: MJ.
www.lubelska.policja.gov.pl