Wypadek w miejscowości Klonownica Mała

Wczoraj po południu w miejscowości Klonownica Mała kierująca volkswagenem straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało do rowu i uderzyło w betonowy przepust. Do szpitala przewiezione zostały 4 osoby. Policjanci ustalają okoliczności wypadku oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17:30 w miejscowości Klonownica Mała. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze i do przydrożnego rowu uderzając w betonowy przepust. Samochodem kierowała 19-letnia mieszkanka Janowa Podlaskiego. W chwili zdarzenia kierująca pojazdem była trzeźwa. Potwierdziło to przeprowadzone przez policjantów badanie.

W wyniku zdarzenia do szpitala przewiezione zostały cztery osoby. By wydostać dwóch pasażerów uszkodzonego auta niezbędne było wykorzystanie przez strażaków specjalistycznego sprzętu. Służby w działaniach ratowniczych wspierali również żołnierze WOT, którzy jadąc z miejsca stacjonowania zauważyli uszkodzony pojazd.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

źródło: KMP Biała Podlaksa, autor: podkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla
www.lubelska.policja.gov.pl