Wjechała volkswagenem w drzewo

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Manie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca volkswagenem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia 33-latka kierująca pojazdem doznała obrażeń ciała. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 14:00 w miejscowości Manie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Volkswagen na prostym odcinku drogi, prawdopodobnie straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na lewe pobocze i do rowu, po tym uderzyło w drzewo.

Kierująca volkswagenem 33-letnia mieszkanka gm. Międzyrzec Podlaski była trzeźwa. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Jesienna aura, szybko zapadający zmierzch, mgły, opady deszczu, zmienne i niekorzystne warunki atmosferyczne mogą przyczynić się do większej ilości wypadków i kolizji drogowych w tym okresie. Dostosujmy technikę jazdy do warunków drogowych, nawierzchni i natężenia ruchu. Starajmy się przewidywać zagrożenia i dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: Policja Lubelska / KMP Biała Podlaksa, autor: BSP
www.lubelska.;policja.gov.pl